banner2

مشاوره کارآفرینی و کسب و کار

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دنیای امروز دنیای رقابت برای صاحبان بنگاه‌های اقتصادی و  ایده‌پردازی و توسعه کسب  وکارهای کوچک برای کارآفرینان نوپاست. بسیاری از افراد در ابتدای راه کارآفرینی به دنبال توسعه هدفمند هستند و برخی دیگر توسعه درآمدزایی منطبق با دانش روز جهان را برای بنگاه اقتصادی خود دنبال می‌کنند. هر دو این موارد نیازمند مشاوره کارآفرینی و کسب و کار در مسیر مناسب و متناسب با پتانسیل‌های فردی و سازمانی است.

با این دید ما بسته‌های مشاوره‌ای ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط به عنوان شالوده اصلی اقتصادی هر کشور طراحی نموده‌ایم. مشاوره‌ کارآفرینی و کسب و کار موسسه با بهره‌گیری از دپارتمان‌های مختلف  و متخصصین مجرب ویژه کسب و کارهای خانگی، کسب و کارهای کوچک و متوسط حوزه صنعت و خدمات و همچنین مدارس اجرا می‌شود.

                                             

فرایند جلسات مشاوره

جلسات مشاوره کارآفرینی  و کسب و کار  ما در چهار گام اصلی دنبال می‌شود و بر یک اصل ترکیبی بنا نهاده شده است. آینده‌نگری وضعیت کسب و کارها  با توجه به روند‌های ملی و جهانی و سپس ارتقای  پتانسیل‌های فردی  و سازمانی بر مبنای شاخص‌های خلاقیت و نوآوری به سمت وضعیت مطلوب ترسیم شده برای کسب و کار شما.

 


گروه‌های تخصصی مشاوره‌ای و اجرایی ما

 


 
 
روش‌های برگزاری جلسات مشاوره کارآفرینی و کسب و کار

 

 

جلسات مشاوره کارآفرینی ویژه کارآفرینان نوپا  و به منظور توسعه فعالیت و یا راه‌اندازی کسب و کار   طراحی شده است. مشاوره کارآفرینی در این حالت بصورت ساعتی با هماهنگی قبلی برگزار می‌شود.  در صورت عدم امکان حضور،  قابلیت برگزاری جلسات از راه دور از طریق نرم افزار Skype نیز وجود دارد. جهت استفاده از این خدمات لطفا از طریق این لینک اقدام کنید .

 

 

 

 

این جلسات ویژه کلیه بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان کسب و کار بصورت  مشاوره ماهیانه و عقد قرارداد برگزار می‌شود. لطفا جهت هماهنگی ارسال پیش نویس قرارداد صرفا از طریق  فرم اینترنتی ارسال درخواست اقدام نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.