قوانین موفقیت شغلی (بخش اول)


قوانین موفقیت شغلی (بخش اول)

target_0

قوانین موفقیت شغلی (بخش اول)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همه سازمان ها با کارآیی بالا دارای ۴ ویژگی مشترک هستند:

کسانی که کارهای برجسته انجام می‌دهند، به صورت فنی و تکنیکی با مهارت هستند. آنها با مهارت هم باقی می‌مانند زیرا دایما در حال یادگیری هستند. عشق به یادگیری و دنبال کردن دانش در طول عمر یکی از کلیدهای موفقیت شخصی و کاری است. تحصیل واقعی شما از جایی آغاز می‌شود که شروع به کار می‌کنید. «توماس کارلایل» می‌گوید: چیزی که ما می‌شویم، بستگی به این دارد که ما بعد از آموزش اساتید در دانشگاه چه می‌خوانیم. بزرگترین دانشگاه مجموعه‌ای از کتاب‌هاست.

باید به این نکته توجه کنید که طول عمر آگاهی و دانش رفته رفته کمتر می‌شود. اگر مدام در حال یادگیری نباشید، نمی‌توانید ادامه دهید و در پشت دانشی که برای کارهای برجسته نیاز داشتید، می‌مانید. پیشنهاد منطقی برای یادگیری در کسب و کار، خواندن مجلات تکنیکی و فنی در حوزه فعالیت‌تان است. این مطالب امروزه در سطح اینترنت بسیار فراوانند و به شما دید مناسبی در زمینه کاریتان می‌دهند. کارهای دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید برای یادگیری انجام دهید.

سمینار برگزار کنید. به گروه‌های بزرگتر یا اتحادیه‌های بازرگانی مرتبط با صنعت خودتان ملحق شوید. دیدارهایی را برگزار کنید و در آنها شرکت کنید. در کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کنید.

بصورت خلاصه اگر می‌خواهید یک موفق حرفه‌ای باشید، یادگیری و تحصیل شما هرگز نباید متوقف شود. راه ‌های زیادی برای آموزش دیدن وجود دارد. تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب‌تر است و سپس آن‌را پیگیری کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

جدیدترین مطالب

ثبت دیدگاه

دو × 3 =