خویش فرمای خلاق

خویش فرمای خلاق

خویش فرمای خلاق

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نویسنده: دکتر داود فدایی

سال انتشار:۱۳۸۳

تعداد صفحات:۲۳۵ صفحه

قیمت: ۳۹۵۰ تومان

 

خلاصه کتاب

عصر حاضر عصر سرعت، حرکت و دقت است و جامعه ای در این رقابت برنده خواهد شد که فرهنگ حرکت دقیق و مفهوم سرعت به معنای استفاده بهینه از زمان را دانسته و زیرساخت های لازم را برای اینگونه مفاهیم آماده کرده باشد.

از جمله معضلات موجود در این دنیای رقابتی، عدم توجه به مفاهیم کارآفرینی در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی است. متاسفانه در کشور ما اشتغال یعنی استخدام شدن در یک محیط کاری اعم از دولتی یا خصوصی، حتی در قشر دانشگاهی نیز افکار استخدام شدن حاکم بر افکار استخدام کردن است. در عصر حاضر  جوانان باید بیاموزند که چگونه دانش فنی و تخصصی خود را حسب نیاز بازار کار تدوین و عرضه نمایند.

این کتاب با آموزش مفاهیمی که جهت راه‌اندازی یک کسب و کار نیاز است، به فرد این امکان را می‌دهد تا خود را برای ورود به حوزه خویش فرمایی و خود اشتغالی آماده نماید و بر مبنای آخرین دستاوردهای علمی که در دانشگاههای معتبر آلمان برای فارغ التحصیلان آماده به کار و جذب در بازار کار ارائه می شود تدوین شده است.

طبق تایید مدیریت پژوهش سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور، این کتاب برای استفاده کارآموزان، کارشناسان، مربیان کلیه رشته‌های فنی و حرفه‌ای، مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های سازمان مناسب تشخیص داده شده است.

 

فهرست مطالب کتاب خویش فرمای خلاق

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

جدیدترین کتاب ها

ثبت دیدگاه

نه + 7 =

a

جهت سفارش خرید کتاب با ما تماس بگیرید.